مقایسه املاک

مقایسه
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

اجاره آپارتمان مبله خیابان بهشتی

اجاره آپارتمان مبله خیابان بهشتی

اجاره آپارتمان مبله خیابان بهشتی

تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان

برای اجاره, روزانه, ماهانه

500,000تومان

  • اجاره آپارتمان مبله خیابان بهشتی
  • اجاره روزانه سوئیت خیابان شهید بهشتی
  • اجاره روزانه سوئیت خیابان شهید بهشتی
  • کرایه منزل مبله کوتاه مدت مصلی تهران
  • کرایه منزل مبله روزانه مصلی
  • اجاره آپارتمان مبله خیابان بهشتی تهران

کد ملک :

 m-

اتاق خواب
1
حمام
1
پارکینگ
ندارد
متراژ
55 مترمربع
سال ساخت
2010

توضیحات

آپارتمان مبله کوتاه مدتی که در خیابان بهشتی برای شما معرفی می‌کنیم، از ویژگی جالبی برخوردار است و آن هم این است که در میان تعداد زیادی از بیمارستان‌ها قرار گرفته است. به تمام معنا یک خیابان مرکزی است که موقعیتی عالی و کم نظیر دارد. تصمیم به معرفی اجاره آپارتمان مبله خیابان بهشتی گرفتیم تا شما خیلی زیاد خوشتون بیاد!!

خیابان بهشتی یا عباس آباد

در گذشته خیابان عباس اباد خوانده می‌شد که به بهشتی تغییر نام داده شد. غربی شرقی است و دارای موقعیت عالی قرارگیری و دسترسی است. در منطقه 6 و منطقه 7 قرار دارد. قبلا هم گفته ایم که مناطق شهرداری مستقیما با سطح رفاه یا ساختمان‌های آن منطقه ربط ندارد. این محدوده بیشتر اداری است تا مسکونی به همین دلیل هم تجمع بالایی از ادارات و بیمارستان و مطب را می‌بینیم.

آشپزخانه سوییت مبله بهشتی

آشپزخانه سوییت مبله بهشتی

قرارگیری سوئیت مبله شهید بهشتی

گفتیم که خیابان بهشتی یک خیابان غربی شرقی است. یکی از خیابان‌هایی که از آن به سمت بالا جدا شده خیابان پاکستان است. منزل مبله روزانه ذکر شده در این خیابان قرار گرفته است. خیابان پاکستان در سمت غربی مصلی قرار گرفته و در سمت چپ محله عباس آباد نیز قرار دارد.

اجاره منزل مبله تهران ، تمامی آنها را ببینید.”

بیمارستان‌ها

از بیمارستان زیاد صحبت کردیم. در سمت چپ شش بیمارستان وجود دارد. مانند پاستور نو، بیمارستان هاجر، بیمارستان آسیا، بیمارستان طوس، بیمارستان تهران کلینیک و… در قسمت شمالی اپارتمان مبله خیابان بهشتی بیمارستان کسری وجود دارد. در سمت جنوبی بیمارستان‌های مهراد و جم قرار دارند و تعدادی دیگر بیمارستان در دور و اطراف.

مترو

محسنات استفاده از خطوط مترو را بیشتر ما می‌دانیم. می‌دانیم که هزینه‌بری بسیار کمی به نسبت تمام وسائط نقلیه‌ی دیگر دارد. همچنین سرعتی که در جابجایی دارد بی نظیر است. خلاصه دسترسی به مترو یک ویژگی مطلوب به حساب می‌آید که با اجاره آپارتمان مبله خیابان بهشتی تهران به دو مترو بسیار نزدیک خواهید بود. هم مترو شهید بهشتی که چند دقیقه راه است. هم مترو میرزای شیرازی.

برای تماس روی شماره تلفن روبرو کلیک کنید. 09198603148 

برای ارتباط واتساپ روی لوگو کلیک کنید.

whatsapp

 

امکانات

ملک روی نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *