مقایسه املاک

مقایسه
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

اجاره روزانه آپارتمان مبله تهران یوسف آباد

اجاره روزانه آپارتمان مبله تهران یوسف آباد

اجاره روزانه آپارتمان مبله تهران یوسف آباد

تهران، یوسف آباد

برای اجاره, روزانه, ماهانه

10,500,000تومان

 • اجاره روزانه آپارتمان مبله تهران یوسف آباد
 • اجاره روزانه خانه مبله تهران یوسف آباد
 • اجاره روزانه منزل مبله تهران یوسف آباد
 • اجاره روزانه سوئیت مبله تهران یوسف آباد
 • اجاره روزانه سوئیت مبله یوسف آباد
 • اجاره روزانه آپارتمان مبله تهران یوسف آباد
 • اجاره خانه مبله یوسف آباد
 • اجاره آپارتمان مبله یوسف آباد
 • اجاره آپارتمان مبله در یوسف آباد

کد ملک :

 m-

اتاق خواب
1
حمام
1
پارکینگ
دارد
متراژ
70 مترمربع
سال ساخت
2016

توضیحات

اجاره آپارتمان مبله به صورت کوتاه مدت  گزینه‌ای است که مسافران همیشه به آن فکر می‌کنند. این نوع اقامت در یک ساختمان که یک واحد یا چند واحد آن مبله هستند برای تا ۳ ماه مقرون به صرفه خواهد بود، زیرا مسافر در آن آپارتمان مبله هیچ وسیله‌ای ضروری برای زندگی را خریداری نمی‌کند. به همین دلیل سوئیت مبله در این چند ساله بیشتر مورد توجه قرار گرفته است در ادامه به اجاره آپارتمان مبله یوسف آباد تهران اشاره می‌نماییم.

اجاره روزانه آپارتمان مبله تهران یوسف آباد

اجاره روزانه آپارتمان مبله تهران یوسف آباد

یوسف آباد کجاست؟

یوسف آباد از مناطق مشهور و مرکزی تهران محسوب می‌شود که به علت قرارگیری جالب در تهران و دسترسی آن به هر چهار نقطه‌ی شمالی و غربی، جنوبی و همچنین شرقی تهران گزینه‌ی خوبی برای اجاره سوئیت مبله محسوب می‌شود. تعداد زیادی بیمارستان، مکان‌های اداری و کاری در دور و اطراف آن وجود دارد که اکثر مسافران شهرستانی نیز به همین دلیل به تهران مراجعه می‌کنند. تجربه برای ما نشان داده است که یوسف آباد گزینه‌ی خوبی برای انتخاب مسافران گرامی می‌باشد.

قیمت

قبلا راجع به قیمت آپارتمان مبله چند بار صحبت کرده‌ایم. واقعیت این است که قیمت به دو عامل بستگی دارد.

 • عامل اول منطقه‌ای است که خانه ‌مبله در آن واقع شده است. زدن مثالی تا این قضیه بهتر روشن شود. آپارتمان مبله‌ای که پایین‌تر از خیابان آزادی قرار دارد اگر بسیار نیز لوکس باشد امروز که این پست نوشته می شود، بیشتر از ۳۵۰ تومان نمی‌توان روی آن قیمت گذاشت. هر چند که از آپارتمان‌های بالا شهر نیز لوکس‌تر و تمیزتر باشد. همچنین اگر در شمال شهر یک خانه مبله وجود داشته باشد هیچ گاه زیر ۳۰۰ تومان اجاره داده نخواهد شد، حتی اگر لاکچری نیز نباشد. محدوده‌ی یوسف آباد محدوده‌ای است متوسط به بالا و آپارتمان مبله یوسف آباد خوشبختانه مرتب و تمیز است. به همین دلیل قیمت گذاشته شده روی آن منطقی می‌نماید.
 • عامل بعدی نیست که واضح هست مرتبی و تمیزی واحد می باشد که هست مرتب تر و با امکانات تر و تمیز تر باشد قیمت آن نیز به نسبت بالا تر است

بیمارستان

اولا آرزوی قلبی ما این است که هیچ مسافری برای درمان به واحدهای ما مراجعه نکند. ولی این یک اتفاق ناگزیر است. هر فردی در طول زندگی بارها به بیمارستان مراجعه می نماید. در اطراف یوسف آباد چندین بیمارستان معروف وجود دارند که با اقامت اجاره آپارتمان مبله یوسف آباد به راحتی به آنها دسترسی خواهید داشت. بیمارستان های جم، رسول اکرم، امام خمینی و میلاد همچنین شریعتی را می توان برای مثال نام برد.

برای تماس روی شماره تلفن روبرو کلیک کنید. 09198603148 

برای ارتباط واتساپ روی لوگو کلیک کنید.

whatsapp

امکانات

ملک روی نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *