مقایسه املاک

مقایسه
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

اجاره روزانه منزل مبله اقدسیه بلوار اوشان

اجاره روزانه منزل مبله اقدسیه بلوار اوشان

اجاره روزانه منزل مبله اقدسیه بلوار اوشان

تهران، اقدسیه، بلوار اوشان

برای اجاره, روزانه, ماهانه

700,000تومان

  • اجاره روزانه منزل مبله بلوار اوشان
  • اجاره روزانه آپارتمان مبله اقدسیه
  • اجاره روزانه خانه مبله اقدسیه
  • اجاره روزانه منزل مبله اقدسیه بلوار اوشان

کد ملک :

 m-

اتاق خواب
1
حمام
1
پارکینگ
دارد
متراژ
75 مترمربع
سال ساخت
2015

توضیحات

منطقه ۱ تهران به علت شمالی بودن در شهر تهران همیشه مسافران خاص خود را داشته است. یعنی برای اجاره آپارتمان مبله در این محدوده نباید در انتظار نزدیکی به ادارات و بازار بود. دلیل اینکه می‌گوییم مسافران مخصوص به خود نیز در این محدوده در شمال تهران اقامت می‌کنند، همین است. قبلا چند واحد را در منطقه یک در شمال تهران معرفی کرده بودیم. در این نوبت تصمیم داریم در منطقه اقدسیه در یک محیط با صفا اجاره روزانه منزل مبله اقدسیه در بلوار اوشان را خدمت شما معرفی نماییم.

آپارتمان روزانه اقدسیه بلوار اوشان

انتظاری که ما از یک خانه مبله در اقدسیه داریم مطمئناً بالا می‌باشد. البته این را هم در نظر بگیریم که منزل روزانه در شمال تهران مطمئناً دارای ویژگی‌های جذاب و ثابتی است که شاید در بیشتر مناطق دیگر تهران دیده نشود. مثلاً بیشتر آنها متراژ بالایی را دارند، خوش ساخت هستند و همچنین از نظر وسایل داخل منزل مبله نو و تمیز و کامل مرتب هستند. اگر به تصاویر آپارتمان مبله روزانه در اقدسیه بلوار اوشان توجه کنیم می‌بینیم که چه خوش‌ساخت و دارای مبلمان مرتب و تمیزی است. از این لحاظ مطمئن باشیم که این آپارتمان مبله در اقدسیه در تهران همیشه ضدعفونی شده تمیز می‌گردد و پس از آن به مسافر بعدی تحویل داده می‌شود.

دسترسی‌ها

همانطور که در بالا اشاره کردیم و خود شما نیز تا حدی به آن واقف هستید در محدوده‌ی اقدسیه ادارات دولتی و مراکز دانشگاهی یا اصلا وجود ندارد و یا تعداد آنها بسیار کم است. به همین دلیل برای دسترسی به بازار و مراجعه به مکان ها و ادارات باید مسیری را تا مرکز شهر بپیماییم. به همین دلیل کسانی که در شمال تهران اقدام به اجاره آپارتمان مبله می‌نمایند اغلب یا از سفر برگشته‌اند و یا قصد سفر دارند و یا مکانی را برای اقامت کوتاه مدت لازم دارند. اگر به این صورت باشد چه جایی بهتر است اجاره سوئیت روزانه در اقدسیه و آن هم در بلوار اوشان. البته جالب است که بدانید دو بیمارستان به نام‌های بیمارستان مسیح و بیمارستان محک در محدوده‌ی آجودانیه و بلوار اوشان وجود دارند همچنین دانشگاه پیام نور نیز در محدوده‌ی اقدسیه بنا شده است.

برای تماس روی شماره تلفن روبرو کلیک کنید. 09198603148 

برای ارتباط واتساپ روی لوگو کلیک کنید.

whatsapp

امکانات

ملک روی نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *