مقایسه املاک

مقایسه
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

اجاره آپارتمان مبله تهران اتوبان همت

اجاره آپارتمان مبله تهران اتوبان همت

اجاره آپارتمان مبله تهران اتوبان همت

تهران، تقاطع همت و اشرفی، سر همت

روزانه, ماهانه

400,000تومان

  • اجاره آپارتمان مبله تهران اتوبان همت
  • اجاره آپارتمان روزانه تهران اتوبان همت
  • منزل روزانه اتوبان همت

کد ملک :

 m-

اتاق خواب
1
حمام
1
پارکینگ
ندارد
متراژ
70 مترمربع
سال ساخت
2014

توضیحات

وقتی صحبت از اجاره آپارتمان روزانه در یک محدوده می‌شود تشخیص آن ساده می‌باشد. ولی وقتی از یک اتوبان یا بزرگراه صحبت می‌کنیم به علت امتداد زیاد آن باید مشخص شود که در کدام از قسمت‌های آن سوئیت روزانه مبله مد نظر است. به همین دلیل باید نام خیابان یا بزرگراهی که با آن تقاطع کرده است و یا محل‌های بر سر آن راه آن را به عنوان کلید ذکر کنیم. در این جا نیز اجاره آپارتمان مبله تهران اتوبان همت اشاره می‌نماییم. تقاطع آن با اشرفی اصفهانی و نزدیک بودن به شهر که ما را به عنوان کلید ذکر می‌کنیم.

منزل روزانه اتوبان همت

منزل روزانه اتوبان همت

غرب تهران

در گذشته چندین واحد متنوع که در غرب تهران وجود داشته‌اند را معرفی کرده‌ایم. غرب تهران به علت مساحت زیادی که دارد واضح است که تنوع واحد در آن نیز بالا می‌باشد یکی از جاهایی که می‌تواند برای اجاره سوئیت مبله در تهران مد نظر باشد دقیقاً تقاطع اتوبان همت با اشرفی اصفهانی می‌باشد که تصمیم داریم یک واحد تمیز و مرتب را در آن بشناسانیم.

“از آپارتمان مبله در یوسف آباد نیز دیدن فرمایید”

در مورد منزل روزانه مبله اتوبان همت

یکی از واحدهای تمیز و مرتب در وب‌سایت ما می‌باشد که وسایل آن همیشه تمیز‌کاری شده و به آن رسیدگی می‌شود.خوشبختانه ما همیشه سعی نموده‌ایم که به واحدهای تمیز و در خور شأن شما تکیه نمائیم. این آپارتمان مبله همت در تهران فاقد پارکینگ بوده ولی آسانسور داشته از لحاظ آمد و رفت با پله بدون مشکل می‌باشد.

دسترسی‌ها

پرواضح است که غرب تهران نسبت به مناطق مرکزی از برخی لحاظ مزیت داشته و برخی کوتاهی‌هایی نیز در آن وجود دارد. برای مثال تراکم ادارات و بیمارستان‌ها در این قسمت کم است. همین کمبود باعث شده است تا ترافیک و آلودگی به نسبت کم باشد. حسن دیگر آن این است که مقدار و تعداد زیادی فضای سبز در این محدوده وجود دارد. ولی برای دسترسی به بازار و خریدهای آنچنانی باید به مرکز تهران مراجعه نمایید. ناگفته نماند آپارتمان مبله اتوبان همت دقیقاً بالاتر است مرکز خرید تیراژه واقع شده است.

برای تماس روی شماره تلفن روبرو کلیک کنید. 09121814221 

برای ارتباط واتساپ و تلگرامی روی لوگوها کلیک کنید

telegram logo

whatsapp

امکانات

ملک روی نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *