مقایسه املاک

مقایسه
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

اجاره آپارتمان مبله میدان ولیعصر

اجاره آپارتمان مبله میدان ولیعصر

اجاره آپارتمان مبله میدان ولیعصر

تهران، میدان ولیعصر

روزانه, ماهانه

500,000تومان

  • اجاره آپارتمان مبله تهران میدان ولیعصر
  • اجاره آپارتمان مبله میدان ولیعصر
  • آپارتمان مبله میدان ولیعصر
  • منزل مبله میدان ولیعصر
  • اجاره خانه روزانه در میدان ولیعصر تهران
  • اجاره خانه روزانه میدان ولیعصر
  • اجاره سوئیت روزانه میدان ولیعصر
  • اجاره سویت روزانه مبله میدان ولیعصر
  • اجاره سویت روزانه مبله میدان ولیعصر

کد ملک :

 m-

اتاق خواب
1
حمام
1
پارکینگ
ندارد
متراژ
45 مترمربع
سال ساخت
2008

توضیحات

میدان ولیعصر به عنوان قلب تهران از نظر قرارگیری و دسترسی به عنوان یکی از شاخص‌ترین مکان‌ها برای اجاره آپارتمان مبله در تهران در نظر گرفته می‌شود. این میدان دسترسی بسیار عالی به تمامی نقاط تهران داشته و به علت نزدیکی به مترو خطوط خط واحد سریع یا همان BRT، دانشگاه‌ها، بیمارستان‌ها و همچنین ادارات می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای اجاره روزانه خانه در تهران مد نظر باشد. رفت و آمد به تهران به عنوان پایتخت کشور همیشه وجود داشته و کمتر کسی است که در طول زندگی حداقل یک بار به تهران نیامده باشد و همین امر و اقامت در آن باعث شده است تا شناخت راجع به مکان‌های مناسب برای اقامت اجاره کوتاه مدت خانه در حد آشنایی نیز مهم باشد. در همین راستا و در ادامه به اجاره آپارتمان مبله در تهران میدان ولیعصر می‌پردازیم.

نزدیک به مترو

نه فقط دور و بر میدان ولیعصر بلکه بالاتر و پایین‌تر نیز دسترسی به مترو بسیار ساده است. در بالاتر میدان جهاد و در پایین‌تر از تئاتر شهر دارای مترو هستند. همچنین بسیار زیاد BRT در دور آن وجود دارد. از آن گذشته خطوط تاکسی نیز به راحتی در دسترس می‌باشند و این نتیجه را می‌گیریم که یکی از بهترین نقاط تهران برای دسترسی به وسائط نقلیه‌ی عمومی می‌باشند.

آشپزخانه سویت روزانه مبله میدان ولیعصر

اجاره سویت روزانه مبله میدان ولیعصر

شلوغی و طرح ترافیک

در این مورد میدان ولیعصر متاسفانه ضعیف می‌باشد زیرا به علت قرارگیری در مرکز شهر بسیار شلوغ و محل تردد همیشگی خودروها می‌باشد. طرح ترافیک شامل آن بوده و برای کاستن از ترافیک در آن منطقه به کار بسته شده است. هر چند تاثیر بسیار زیادی روی آن ندارد، ولی تا حدی ترافیک را کاهش داده است. پس با اجاره آپارتمان مبله تهران میدان ولیعصر در یک محدوده شلوغ از نظر تردد خودرو قرار می‌گیرد.

ادارات و بیمارستان

چندین بیمارستان در اطراف میدان ولیعصر وجود دارد. اجاره روزانه خانه میدان ولیعصر یکی از دلایلش نزدیکی به همین بیمارستان‌ها می‌باشد. برای نمونه می‌توان بیمارستان‌های فیروزگر، بیمارستان آبان، بیمارستان پانزده خرداد، امام خمینی و چندین مورد دیگر را نام برد. همچنین به دانشگاه تهران نزدیک بوده و برای دسترسی به بسیاری از ادارات دولتی نیز نزدیک خواهیم بود.

برای تماس روی شماره تلفن روبرو کلیک کنید. 09198603148 

برای ارتباط واتساپ روی لوگو کلیک کنید.

whatsapp

امکانات

ملک روی نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *