مقایسه املاک

مقایسه
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

اخبار

اجاره آپارتمان مبله روزانه

اماکن گردشگری تهران (1)

شهر تهران به عنوان پایتخت از پتانسیل بالایی برای گردشگری برخوردار است. مکان های دیدنی تهران که میتوان انها را در چند دسته تقسیم بندی کنیم.

دسته بندی اماکن گردشگری تهران

میتوان در چند گروه مراکزتجاری, بازار ها, موزه ها, اثار باستانی, پارک ها و چندین مورد دیگرکه در صورت توان به همه موارد اشاره میکنیم.

1ـ عمارت مسعودیه:

در تهران واقع شده در میدان بهارستان است. مربوط به دوره قاجار است. به عنوان اثار ملی ثبت شده است. نخستین کتاب خانه و موزه ایران در این عمارت بنا شده است. عمارتی زیبا و به نوبه خود یکی از شگفتی های معماری است.

2ـ بام تهران :

شهرک بام تهران, در شمالی ترین قسمت تهران بالاتر از ولنجک قرار دارد. در محدوده سعادت اباد که به دلیل قرار گرفتن در در دامنه کوه و داشتن آب و هوایی خوب شرایطی مساعد را برای ایجاد مراکز تفریحی ایجاد کرده است. مردم برای گذراندن لحظاتی زیبا و بیاد ماندنی و فرار از مشغله های روز مره زندگی با حضور در بام تهران اوقات خوشی را سپری میکنند. که ازجمله مواردی که در بام تهران برای تفریحات مردم مهیا شده می توان به این موارد اشاره کرد. بوستان پرواز, پارک ژوراسیک, هتل اسپیناس, مراکز خرید مدرن. که همه این موارد فضایی زیبا و آرامش بخش را جهت حال بازدید کننده های عزیز فراهم کرده است.

3_ باغ موزه هنری ایران

در الهیه تهرن قرار دارد که در مساحتی یک کیلومتری قرار دارد که در کنار گذاشتن آثاری هنری برای نمایش فضایی را ایجاد کردن که موجب ارامش خاطر بازدید کنندگان محترم می شود. این باغ موزه معماری است مربوط به دوره پهلوی اول که در سال 1384 تا 1386 تعمیراتی در آن صورت گرفته و از آن زمان تغییر کاربری داده شده به عنوان باغ موزه مورد استفاده قرار گرفت. چون قبل از سال 1384 در اختیار خانه سینما و فعالیت های جانبی آن بود. خود این باغ موزه هم از بخش هایی مختلف تشکیل می شود. ای بخش ها عبارتند از نگار خانه, پخش فیلم, کارگاه های هنری, فروشگاه محصولات فرهنگی و ارائه آثار حجمی مجسمه سازان ایرانی.

در بخش دوم این مقاله اطلاعات بیشتری را در مورد اماکن گردشگری تهران اختیار شما قرار خواهیم داد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *